Главная / Земля / Міністерство оборони Іспанії опублікувало доповіді про НЛО

Міністерство оборони Іспанії опублікувало доповіді про НЛО

 
 

Іспанське міністерство оборони вирішило опублікувати в Інтернеті 80 розсекречених доповідей загальним обсягом 1900 сторінок про факти зустрічі з НЛО на території всієї Іспанії.

a8deab6bb6dc9b60b0d0e76552a8a717
Кожна з цих доповідей включає в себе інформацію про місце і дату зустрічі з непізнаним літаючим об’єктом, опис подій, свідчення очевидців, фото — або відеозйомку, якщо така є, висновки і рекомендації щодо того, що робити цей випадок надбанням громадськості або ж зберігати його в таємниці.

Події, описані в цих «Х-файли», обмежуються періодом з 1962 по 1995 рік. Перший з цих випадків мав місце у містечку Сан-Хав’єр (Мурсія), останній — в Мороне (Севільї), хоча рекордсменом за кількістю літаючих тарілок, які з’являються в небі, є Каталонія. У цієї автономії було зафіксовано 25 епізодів раптового виникнення і такого ж зникнення дивних об’єктів, що переміщалися в повітрі, тоді як в автономному співтоваристві Мадрид подібні інциденти мали місце 21 раз.

Далі у своєрідному «рейтингу» відвідувань НЛО іспанській території слідують Андалусія (15), співтовариство Валенсії (14), Кастилія-і-Леон, Галісія і Естремадура (9 разів). Єдиною ж автономією, яку загадкові об’єкти весь цей час облітали стороною, виявилася Кантабрія.

 
comments powered by HyperComments