Головна / Ґаджети / Містка куртка ґаджетомана (24 фото + відео)

Містка куртка ґаджетомана (24 фото + відео)

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

На майданчику Kickstarter представлена дуже високотехнологічна трансформована куртка під назвою PowearIN. Своїми можливостями новинка здатна порадувати багатьох ґаджетоманів.

1623c178444341a405401f3b194d6171

Куртка забезпечена великою кількістю кишень, деякі з них спеціально пристосовані для зберігання певних речей, наприклад, для проїзного, кулькової ручки, смартфона, документів, ключів. Є зарядний пристрій ємністю 5000 маг для одночасного підживлення 5 мобільних ґаджетів. Якщо смартфон підтримує бездротову зарядку, то його можна покласти в спеціальну кишеню, де мобільник почне заряджатися автоматично без проводів. Запропонувати поповнити запас енергії в ґаджеті можна і друзям – для цього кабель зарядного пристрою виведений в поли куртки.

За допомогою модуля керування, виконаного у формі великого світлодіодного гудзика, користувач може контролювати роботу синхронізованого з курткою мобільного апарату. Перемикати музичні треки, міняти гучність, управляти фотокамерою або світлодіодним ліхтариком можна завдяки наявності поворотного механізму і п’яти додаткових кнопок на модулі. Є місце і для зберігання навушників. При необхідності куртка легко трансформується в сумку — дуже зручно, якщо опади припинилися і встановилася спекотна погода. Зараз придбати PowearIN можна по передзамовленню від $249.

Джерело: kickstarter.com

Натхнення: 24gadget.ru

 
comments powered by HyperComments