Головна / Людина / Місце проживання може впливати на спосіб життя людей

Місце проживання може впливати на спосіб життя людей

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
   

Нові дослідження, реалізовані групою наукових працівників, показали, що між фізичною активністю людини та її місцем проживання існує тісний взаємозв’язок.

738e7bafd392ba457a2105037d1b9ac8

Команда фахівців з Університету Каліфорнії провела кілька випробувань та дослідів, після чого медикам вдалося виявити цікаву закономірність. З’ясувалося, що спосіб життя представників слабкої і сильної статі залежить від того, де живуть чоловіки і жінки. У нових проектах лікарі задіяли близько 7 тисяч респондентів. Повідомляється, що вік учасників експериментів варіювався від 18 до 66 років. Слід зауважити, що всі випробовувані проживали в різних районах міста. У процесі здійснення досліджень учені вимірювали рівень фізичної активності хлопців і дівчат. Для цього фахівці використовували акселерометр.

Потім співробітники з клінічного центру зіставили отриману інформацію з місцем проживання респондентів. Виявилося, що райони, поруч з якими знаходяться ринки, парки та зупинки громадського транспорту, позитивно впливають на фізичне здоров’я людей.

В середньому всі добровольці присвячували фізкультурі близько 37 хвилин в день. У більш активних районах чоловіки і жінки витрачали на заняття спортом 68-89 хвилин щодня.

Натхнення: healthvesti.com

 
Loading...
comments powered by HyperComments