Главная / Фото / Модель Стародавнього Риму, на створення якої пішло 38 років

Модель Стародавнього Риму, на створення якої пішло 38 років

Модель називається Plastico di Roma Imperiale. Щоб з максимальною точністю відтворити всі будівлі, водойми, мости та інші споруди, знадобилося багато років наукових досліджень і кропіткої роботи архітекторів.

Робота над створенням гіпсового макета Стародавнього Риму почалася ще в 1933 році, за особистим наказом Муссоліні. Візуалізацію історичних даних доручили археологу Італо Гісмонді (Italo Gismondi).

При створенні моделі Гісмонді звірявся з картами таких пам’яток архітектури, як Колізей і Пантеон. Перший варіант мав розміри 16 на 16 метрів, і в 1955 році був встановлений в Музеї римської цивілізації.

Але пізніше архітектор вирішив розширити макет і працював над ним до 1971 року. Таким чином вся робота зайняла цілих 38 років. Це набільш докладний і точний з точки зору науки зразок Риму часів правління Костянтина I.

Тепер всі бажаючі можуть побачити, яким був Рим у IV столітті. Музей римської цивілізації щорічно відвідують мільйони туристів, а сама модель навіть послужила «знімальним майданчиком» у фільмі Рідлі Скотта «Гладіатор» (2000).

Модель Древнего Рима, на создание которой ушло 38 лет

Модель Древнего Рима, на создание которой ушло 38 лет

Модель Древнего Рима, на создание которой ушло 38 лет

 
comments powered by HyperComments