Главная / Людина / Молоко перед сном допоможе впоратися з безсонням

Молоко перед сном допоможе впоратися з безсонням

Нове дослідження припускає, що склянка теплого коров’ячого молока, зібране у нічний час, може допомогти поліпшити якість сну і позбавити від безсоння краще від будь-яких таблеток.

b98a7bd7bb74505084e7ac9c88755b07

На думку вчених з Науково-дослідного інституту неврології в Південній Кореї молоко містить велику кількість триптофану і мелатоніну, які здатні поліпшити сон і зменшити тривогу. Мелатонін є природним гормоном, який допомагає регулювати цикли сну і неспання, а триптофан може бути перетворений в серотонін і мелатонін.

У ході дослідження фахівці давали мишам денне молоко, нічне молоко, воду або Діазепам. Вони виявили, що миші, які отримували нічне молоко, були в найменшій мірі активні в нічний час, ніж миші, які отримували денне молоко. Ці миші також більш схильні досліджувати відкриті простору, що характеризує знижене занепокоєння. Дані ефекти були порівнянні з ефектами Діазепаму – седативний засіб, який широко використовується для лікування тривоги.

Отримані результати показують, що молоко, випите на ніч, може бути ефективним натуральним засобом для поліпшення якості сну і багатообіцяючою альтернативою для лікування тривожних розладів, кажуть експерти.

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments