Главная / Людина / Моргання врятує від болю в спині

Моргання врятує від болю в спині

 
 

Фахівці Інституту Офтальмології США провели дослідження на тему впливу випромінювання моніторів комп’ютерів і телевізорів на очі. Тривала робота перед монітором тягне за собою роздратування очей, що виражається в почервонінні, сухості оболонки ока, посиленому сльозовиділенні.

21-05-15-foto-600x375-1 (2)

Після довгої роботи очам важко сфокусуватися. Але це ще не все, крім проблем з очима можна заробити собі проблеми зі спиною. Відповідно, часте моргання під час роботи за комп’ютером, допоможе розслабити м’язи спини.

Для того щоб менше втомлюватися від роботи за комп’ютером, необхідно правильно організувати робоче місце. Крім цього, людям, які працюють велику кількість часу за комп’ютером, рекомендується користуватися спеціальними окулярами, що захищають очі від випромінювання монітора. Комп’ютерні окуляри підбираються офтальмологом після обстеження, в процесі якого можуть виявитися якісь очні хвороби.

Читайте також: 

Монітор комп’ютера повинен бути розташований на робочому столі трохи далі, ніж ми тримаємо книгу під час читання. Верх монітора повинен бути на одній лінії з очима. Для очей шкідливо перескакувати поглядом з монітора комп’ютера на аркуши з текстом, так що розташовувати паперу необхідно як можна ближче до монітора. Освітлення робочого місця повинно виключати появу відсвітів на екрані.

В роботі за комп’ютером, як і в будь-якій іншій, необхідно робити перерви і розминатися. Не варто лінуватися і весь день сидіти на робочому місці.

Натхнення: www.megamedportal.ru

 
comments powered by HyperComments