Главная / Відео / Морська левиця любить танцювати (відео)

Морська левиця любить танцювати (відео)

 
 

Ронан, семирічна морська левиця з Каліфорнії, стала зіркою Інтернету три роки тому. Що в ній особливого? У Ронан є здатність, якої не вистачає багатьом людям, — почуття ритму.

f17c92dad8ad9b8dd3ebbb48b5cbe68a

Вона точно киває головою під удари метронома, диско і навіть під композиції «Бекстріт Бойз», повідомили вчені, які працювали з нею в Каліфорнійському університеті в Санта-Крузі (США).

Раніше теорію про те, що тільки люди можуть реагувати на музику, спростував танцюючий какаду Сніжок. З тих пір дослідники зафіксували почуття ритму у шимпанзе, бонобо і хвилястих папужок.

Зараз Ронан підняла свої музичні навички на новий рівень. Левиця може легко переключатися з одного ритму на інший. Щоб перевірити Ронан, їй включали улюблену пісню «Чудова країна бугі» групи Earth, Wind & Fire на різній швидкості.

 

Тварина показало чудову здатність швидко адаптуватися і точно синхронізувати рух тіла з музикою.

Пітер Кук і Ендрю Рауз, які працюють з Ронан, вважають, що результати дослідження можуть пролити світло на біологію музикальності. Вчені застосували складне математичне рівняння, яке використовується, щоб описати людське биття серця, і виявили, що рухи Ронан відповідали цій моделі.

 
comments powered by HyperComments