Главная / Людина / Мрії сприяють підвищенню продуктивності

Мрії сприяють підвищенню продуктивності

 
 

Думки про мрії не тільки дозволяють відволіктися від нудних завдань, але і підвищують продуктивність їх вирішення, повідомили ізраїльські дослідники з Університету імені Бар-Ілана.

26-02-15-foto-600x347-1

В рамках дослідження фахівці застосовували метод мікрополярізаціі (tDCS). Вони стимулювали лобові частки учасників постійним струмом. Через дії струму в мозку добровольців виникала активність, схожа на ту, яка з’являється при вільному перебігу думок і асоціацій або мріях.

Раніше лобові частки вже зв’язувалися з цими процесами. Крім того, саме лобові частки відповідальні за планування майбутнього. Експерти відзначили той факт, що зовнішня стимуляція допомагала добровольцям вирішувати поставлені перед ними завдання.

Читайте також: Терпіння приводить до мрії

Дослідники повідомили, що стимуляція позитивно впливала на когнітивні здібності учасників. Ймовірно, даний ефект пов’язаний з тим, що за виконавчі функції і за мрії відповідає одна і та ж область мозку. Надалі фахівці планують з’ясувати, як стимуляція впливає на інші функції, наприклад, концентрацію або багатозадачність.

Натхнення: medicinform.net

 
comments powered by HyperComments