Главная / Екологія / Муніципальні будинки в Австралії обладнують джерелами сонячної енергії

Муніципальні будинки в Австралії обладнують джерелами сонячної енергії

 
 

Більше 800 тис австралійців, які живуть в муніципальних будинках, будуть забезпечені джерелами сонячної енергії, які встановлять на дахах будинків.

Така міра передбачена новою політикою в області охорони навколишнього середовища, дозволить кожному домогосподарству заощадити 780 австралійських доларів в рік на рахунках за електрику.

На даху кожного будинку буде встановлений перетворювач сонячного світла в електроенергію потужністю 2 Квт.

Інвестиції в реалізацію плану переходу на альтернативні джерела енергії складуть 240 млн австралійських доларів. Планується, що до 2030 року буде досягнутий показник у 90% використання альтернативної енергії, а ефективність енергоспоживання подвоїться.

План повинен бути реалізований протягом чотирьох років. Його метою, насамперед, є максимальне зниження споживання енергії домогосподарствами. Також передбачене навчання та працевлаштування всіх, хто зацікавлений у розвитку навичок в галузі використання чистої енергії та забезпечення робочими місцями не менше 5 тис людей в період реалізації плану.

Державний план підвищення енергоефективності до 2030 року торкнеться 421 тис австралійських домогосподарств, кожному з яких він обійдеться в 2 тис австралійських доларів. Однак, як вважається, це зробить житла австралійців більш комфортабельними і дешевшими в обслуговуванні.

У нас є неперевершена система, в якій наші громадяни з найменшими доходами платять найвищу ціну за електрику в старіючих будинках, експлуатація яких неефективна і в яких жарко влітку і холодно зимою, — сказала заступник керівника партії «зелених» сенатор Лариса Вотерс.

За її словами, план дозволить неповним сім’ям, людям старшого покоління і молоді економити близько 1075 австралійських доларів на домогосподарство в рік, а також скоротити обсяги викидів парникових газів в атмосферу.

Натхнення: greenevolution.ru

 
comments powered by HyperComments