Главная / Відео / На Фобосі знайшли базу інопланетян (фото+відео)

На Фобосі знайшли базу інопланетян (фото+відео)

Ентузіасти продовжують досліджувати фотографії далеких планет і чергова знахідка вказує на те, що на супутнику Марса — Фобосі, існує величезна база інопланетян.

9a1dae02c7b672155f0a6bbd4ec30d31

Втім це відкриття не нове і про існування на Фобосі загадкового моноліту, заявляв у 2009 році американський астронавт Базз Олдрін, який наполягав на необхідності вивчення загадкової споруди на Фобосі, яка за його словами дуже схожа на якийсь моноліт незвичайної геометричної форми.

На питання, чим є ця споруда і хто її збудував, Олдрін відповів розпливчато, — «Вважайте, що його збудував Всесвіт». Цікава заява від людини, яка другою ступила на поверхню Місяця.

З часу цієї гучної заяви пройшли роки і ось один з ентузіастів, вирішив уважніше вивчити дивний об’єкт, тим більше, що з’явилися нові фотографії, зроблені 6 грудня 2016 року.

Моноліт про який говорив Олдрін, виявився величезним. Сам супутник Марса — Фобос, має невеликі розміри, всього 11 кілометрів і тому споруда діаметр якої становить 2 кілометри, по справжньому гігантська споруда на його поверхні.

Дослідники відзначають, що НАСА навмисно ретушує і спотворює на фотографіях саме ту ділянку Фобоса на якій розташований загадковий моноліт. Що вони хочуть приховати від громадськості і чому приховують від людей наявність штучних споруд? Це питання, поки що так і залишається без відповіді…

 

 
comments powered by HyperComments