Главная / Земля / На Китай обрушився тайфун «Сарика» (відео)

На Китай обрушився тайфун «Сарика» (відео)

 
 

Тайфун «Сарика» досяг узбережжя провінції Хайнань на півдні Китаю. Першими удар стихії зустріли міста Хеле і Ваньнін. Швидкість вітру досягає 162 кілометрів на годину.

За оцінками синоптиків, «Сарика» стане найпотужнішим і руйнівним тайфуном на острові Хайнань за останнє десятиліття. Синоптики очікують, що після приземлення шторм набере потужність супертайфуна.

У вівторок в аеропорту «Мейлань» міста Хайкоу скасовано близько 250 авіарейсів. Крім цього, було зупинено рух пароплавів навколо острова Хайнань.


Раніше в понеділок влада Китаю оголосила найвищий «червоний» рівень попередження небезпеки хвиль та «жовтий» рівень штормового попередження у зв’язку з наближенням стихії.


Повідомляється, що на острові Юнсін на південь від Хайнаня були організовані шість притулків. Влада дала вказівку сотень рибалок і будівельників покинути свої робочі місця і евакуюватися в притулку. У восьми повітах провінції скасовані заняття у всіх школах і дитячих садах, також закриті для відвідування всі туристичні об’єкти. З вечора понеділка з островом Хайнань було призупинено повідомлення високошвидкісних поїздів.

 
comments powered by HyperComments