Главная / Фото / На півдні Аргентини знайшли неймовірне, ідеально кругле і рухоме озеро (фото + відео)

На півдні Аргентини знайшли неймовірне, ідеально кругле і рухоме озеро (фото + відео)

На півдні Аргентини пілотом вертольота, який випадково пролітав в даному районі було виявлено неймовірне, ідеально кругле озеро, в якому плаває такий же круглий, але менший за розміром острів. Діаметр незвичайного озера більше 118 метрів (130 ярдів).

 

Ентузіасти вирушили на літаку за координатами розташування озера і воно дійсно існує не тільки на супутникових фотографіях. З висоти пташиного польоту дивне озеро схоже не півмісяць.

На поверхні ідеально круглої водойми, плаває такий же круглий острів, який, якщо судити за архівними фотографіями в Google Maps (34°15’07.8″S 58°49’47.4″W), щороку змінює своє положення і перебуває то в одному, то в іншому краю берега, стикаючись впритул з ним.

Аномальне озеро знаходиться в дуже важкодоступній і непрохідній місцевості. Ніяких населених пунктів поблизу немає і саме тому озеро залишалося невідомим на протязі стількох років. Виявили його навіть не з допомогою супутникових знімків, а по неймовірній випадковості, коли незвичайне озеро помітив пілот вертольота, що пролітав в цьому районі.


Як утворилося це неймовірне озеро, як острів зберігає ідеальну форму і його береги і плаваюча частина не руйнуються, яка там глибина. Хто або що створило таке неймовірне спорудження?

 
comments powered by HyperComments