Главная / Поради / На що звернути увагу при виборі шафи-купе, щоб вона прослужила довго?

На що звернути увагу при виборі шафи-купе, щоб вона прослужила довго?

При облаштуванні сучасних квартир та будинків безумовним лідером серед меблів, призначених для зберігання речей, виступає шафа-купе. Причин для такої її популярності досить багато:

  • естетичний зовнішній вигляд;
  • велика місткість;
  • компактність;
  • необхідність в мінімальній вільній площі в кімнаті;
  • безліч варіантів планування внутрішнього простору, в залежності від індивідуальних потреб;
  • здатність розташовуватися в безпосередній близькості від інших меблів (за рахунок розсувних дверей).

1-20-01-2017-600-400

Щоб шафа-купе довгі роки зберігала свій презентабельний зовнішній вигляд та функціональність, важливо при її виборі звернути увагу на кілька головних критеріїв:

Розмір

Майте на увазі, що подібні меблі, слід купувати «на виріст». Згодом кількість речей зростає, тому не варто обмежувати себе необхідними тільки на сьогоднішній день полицями та ящиками, віддайте перевагу більш місткій шафі.

Стінки

Функцію бічних панелей, задньої стінки та підлоги відмінно можуть виконувати стіни та підлога приміщення. Єдине, про що потрібно знати: вони не повинні бути оброблені гіпсокартоном, оскільки цей матеріал досить м’який і він не здатен витримувати велике навантаження.

Механізм

Дуже важливо, щоб механізм відкривання дверей був продуманим та якісним. Найпоширенішим варіантом виступає той, де двері поміщені в металеву раму та пересуваються по спеціальному пазу на роликах. До недоліків цього механізму потрібно віднести те, що високі двері можуть стати причиною сходження ролика з направляючої (при сильному ударі) або ж руху може перешкодити предмет або навіть пил, що потрапили в паз. З цієї причини пази необхідно буде регулярно пилососити.

Менш поширеним, але більш надійним та дорогим є механізм, коли ролики рухаються по монорельсу. В даному випадку ролик оснащений спеціальним пристроєм, що перешкоджає його зісковзуванню та має захист від потрапляння сторонніх предметів.

Профілі

Профілі, за якими здійснюється рух дверей, виготовляють з алюмінію або зі сталі. Перевагою алюмінієвої системи виступає більш естетичний зовнішній вигляд та безшумність, але вона і коштує дорожче. Істотним недоліком виступає недовговічність. Якщо термін служби сталевої системи практично необмежений, то алюмінієва прослужить 5-7 років, не більше. Коліщатка

При виборі шафи-купе необхідно звернути увагу, з якого матеріалу, виконані коліщатка ходової системи. Оптимально, якщо це буде метал або пластик з тефлоновим покриттям, але ні в якому разі не чистий пластик.

Ширина дверей

Ідеально, якщо ширина розсувних стулок не перевищуватиме 1 метра. В іншому випадку, такі двері буде незручно рухати, а по-друге, через їх важку вагу буде здійснюватися підвищене навантаження на фурнітуру, і вона швидко вийде з ладу.

Інтернет-магазин диванів — чудова можливість, не виходячи з дому, обрати бажану модель з широкого асортименту представленої продукції. Кваліфікований менеджер компанії відповість на всі запитання та допоможе підібрати модель, що відповідає вашим індивідуальним смакам та вимогам. Оперативна доставка по всій Україні.

 

 
comments powered by HyperComments