Головна / Земля / На Землі живе вдвічі менше диких тварин, ніж 40 років тому

На Землі живе вдвічі менше диких тварин, ніж 40 років тому

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Нікого не здивує той факт, що людська діяльність, особливо протягом останніх десятиліть, дуже несприятливо впливає на всю природу, а особливо на тварин, які все частіше відчувають себе чужими на цій планеті.

15-09-15-foto-600x366-1

Доповідь Світового фонду дикої природи (WWF) на підставі даних про 3 тисячі видів, свідчить, що за період з 1774 по 2014 рік, дике «населення» нашої планети скоротилося на 50%. Напередодні стало відомо, що диких тварин на планеті Земля стало в два рази менше, ніж було 40 років тому.

Основними факторами, які є серйозною загрозою для фауни по всьому світу, це: полювання, надмірний вилов риби, втрата і погіршення стану природного середовища існування в результаті сільського господарства, урбанізації або процесу збезлісення, а також кліматичні зміни.

Потрібно також враховувати той факт, що люди потребують і споживають усе більше і більше природних ресурсів, які часто розташовані на територіях, де проживають тварини. У жорстокій сутичці з людською діяльністю, вони не мають шансів, їм важко знайти їжу і місце для продовження роду, що потім призводить до різкого скорочення популяції багатьох видів.

WWF, однак, сподівається, що разом із політиками та представниками промисловості, вдасться знайти золоту середину і створити гармонію з природою, яка дозволить як нам, так і фауні плідне майбутнє на цій прекрасній планеті.

 
Loading...
comments powered by HyperComments