Главная / Земля / На Землі живе вдвічі менше диких тварин, ніж 40 років тому

На Землі живе вдвічі менше диких тварин, ніж 40 років тому

 
 

Нікого не здивує той факт, що людська діяльність, особливо протягом останніх десятиліть, дуже несприятливо впливає на всю природу, а особливо на тварин, які все частіше відчувають себе чужими на цій планеті.

15-09-15-foto-600x366-1

Доповідь Світового фонду дикої природи (WWF) на підставі даних про 3 тисячі видів, свідчить, що за період з 1774 по 2014 рік, дике «населення» нашої планети скоротилося на 50%. Напередодні стало відомо, що диких тварин на планеті Земля стало в два рази менше, ніж було 40 років тому.

Основними факторами, які є серйозною загрозою для фауни по всьому світу, це: полювання, надмірний вилов риби, втрата і погіршення стану природного середовища існування в результаті сільського господарства, урбанізації або процесу збезлісення, а також кліматичні зміни.

Потрібно також враховувати той факт, що люди потребують і споживають усе більше і більше природних ресурсів, які часто розташовані на територіях, де проживають тварини. У жорстокій сутичці з людською діяльністю, вони не мають шансів, їм важко знайти їжу і місце для продовження роду, що потім призводить до різкого скорочення популяції багатьох видів.

WWF, однак, сподівається, що разом із політиками та представниками промисловості, вдасться знайти золоту середину і створити гармонію з природою, яка дозволить як нам, так і фауні плідне майбутнє на цій прекрасній планеті.

 
comments powered by HyperComments