Головна / Фото / Найбільш небезпечні іграшки з недалекого минулого

Найбільш небезпечні іграшки з недалекого минулого

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Сьогодні основну небезпеку дитячій психіці представляють комп’ютерні ігри, вважається, що вони прищеплюють помилкові цінності. Однак, давайте згадаємо про старі іграшки, що несуть пряму загрозу дитячому організму: від портативної лабораторії з хімікатами до самостріла. Починаєш замислюватися над тим, наслідки чого простіше виправити.

«Мерзенні жуки». У цьому наборі пропонувалося відлити власні страшилки з не менш страшних токсинів. Вибухонебезпечна суміш стала причиною кількох дрібних пожеж.

«Справжня атомна лабораторія для дітей». 1951 рік випуску.

Цей специфічний «Набір юного фізика» включав в себе лічильник Гейгера, спинтарископ і електроскоп. У нього навіть були джерела трьох видів радіоактивного випромінювання.

Називалася ця іграшка «Cabbage Patch». «Фішка» ляльки була в тому, що дитина могла її годувати пластикової їжею, які вона в прямому сенсі пережовувала. Також вона засмоктувала дитячі волосся і пальці. Надто вже травмонебезпечна лялька.

«Набір юного склодува». До його складу входила пальник і всі підручні матеріали. Все, крім засобів індивідуального захисту.

У цей комплект входив карбід і кульки для стрільби. Принцип роботи був простий: хімікат засипався в задній відсік пістолета, потім туди ж додавали кілька крапель води (або просто туди плювали). Відбувалася хімічна реакція і газ, що виділявся, вистрілював кульку зі стовбура з такою швидкістю, що статистика дитячого травматизму відразу різко зросла.

«Обважений дартс для метання в землю». З першого погляду цілком невинна штука..

Проте, після надходження більше сотні дітей з подібними пораненнями, іграшку вирішили заборонити.

Іграшка, що стріляє пластиковими снарядами. Як наслідок множинні садна, вибиті очі і один летальний результат: хлопчикові снаряд потрапив в дихальний прохід.

«Вибивала» – саме так прозвали літаючу ляльку, яка в польоті зносила все на своєму шляху.

Матеріал схожий на пластилін добре клеївся, допомагаючи дітям створювати милі фігурки, однак не був призначений для прийому внутрішньо. Діти отримували отруєнням.

І фіналіст травмоопасного списку – дитячий мотоцикл. Приголомшлива копія цього, навіть наслідки від його використання схожі: травми голови та численні переломи.

Натхнення: fototelegraf.ru

 
Loading...
comments powered by HyperComments