Главная / Фото / Найбільш високооплачувані співачки 2016 року (фото)

Найбільш високооплачувані співачки 2016 року (фото)

Forbes опублікував черговий рейтинг найбагатших співачок. При його складанні був врахований дохід отриманий знаменитостями з 1 червня 2015 року по 1 червня 2016 року (за вирахуванням податків). Крім того, отримані Forbes цифри засновані на даних з Pollstar, Nielsen і RIAA, а також інтерв’ю з менеджерами, агентами, юристами і деякими з увійшли в список зірок.

10. Селін Діон

Дохід за рік — 27 млн. доларів

Існує вагома причина, по якій ця жінка відкриває топ-10 найбільш високооплачуваних співачок у світі. І це не тільки гроші, зароблені нею, але й авторитет у якості музичного виконавця. Селін Діон виконує пісні в різних жанрах, і на багатьох мовах: німецькою, латинською, японською, італійською і навіть китайською.

9. Шанайя Твейн

Дохід за рік — 27.5 млн. доларів

Одна з дуже рідкісних жінок-музикантів, у якої продаються платинові альбоми. Своїм потужним вокалом, який захоплює дух, Твейн підкорила серця мільйонів, а її гастролі і концерти проходять у різних країнах світу.

8. Брітні Спірс

Дохід за рік — 30.5 млн. доларів

Американська співачка, композитор і співачка подарувала шанувальникам десятки хітів, також володіє дуже успішним ароматом, розробленим в співпраці з парфумерною компанією «Елізабет Арден».

7. Дженніфер Лопес

Дохід за рік — 39.5 млн. доларів

Розкішна Дженніфер Лопес не тільки входить в число найбільш високооплачуваних співачок 2016 року, але і є однією з найсексуальніших жінок на Землі за версією Victoria’s Secret.

Її успіх як співачки не згасає на протязі багатьох років, проте Джей Ло ще й успішна бізнес-вумен, у неї є власні лінії одягу, парфумерії та аксесуарів.

6. Кеті Перрі

Дохід за рік — 41 млн. доларів

Кеті Перрі, яка очолила список Forbes в минулому році, в нинішньому займає шосту позицію серед найбагатших співачок. Протягом року у неї не було турне. Зате вона взяла активну участь у передвиборній кампанії Хілларі Клінтон.

5. Бейонсе

Дохід за рік — 54 млн. доларів

Американська R & B співачка, актриса і модельєр. Публіка завжди цінувала її феноменальні танцювальні навички. Бейонсе отримує дохід не тільки від виступів, а ще й від рекламних контрактів з популярними брендами, такими як Armani, Tommy Hilfiger. Можна очікувати, що в списку 2017 року вона буде набагато вище завдяки шостому студійному альбому Lemonade і світовому турне.

4. Ріанна

Дохід за рік — 75 млн. доларів

Позиція Ріанни, ймовірно, буде вище в наступному році завдяки її неймовірному Anti World Tour. У цьому ж році вона отримала додатковий дохід завдяки рекламним операціям з такими брендами як Puma, Samsung, і Dior

3. Мадонна

Дохід за рік — 76,5 млн. доларів

Мадонну часто називають у ЗМІ та музичній індустрії «королевою поп-музики». І нехай королева виявилася не з найбагатших, 76.5 млн. доларів — більше, ніж багато заробляють за життя. Вона також володіє лінією одягу та парфумерії, названими на свою честь і які збільшують її багатство.

2. Адель

Дохід за рік — 80,5 млн. доларів

Адель виділяється серед багатих колег по шоу-бізнесу, адже всі її доходи надходять від рекордних продажів дисків і одиночних турне. Британська зірка рідко рекламує будь-які продукти або приймає великі гонорари за приватні концерти. Її третій альбом «25» за перші сім днів продажів розійшовся в Америці накладом понад 3 380 000 копій.

1. Тейлор Свіфт

Дохід за рік — 170 млн. доларів

Ця співачка знаходиться на вершині списку найбільш високооплачуваних жінок-музикантів 2016 року. Вона заробила більшу частину грошей завдяки четвертому концертному туру під назвою 1989 World Tour. Також Свіфт знялася в рекламі дієтичної кока-коли та з’явилася в рекламному ролику Apple, ефектно впавши з бігової доріжки, при цьому не перестаючи співати.

Натхнення: basetop.ru

 

 
comments powered by HyperComments