Главная / Фото / Найдовший у світі підвісний скляний міст

Найдовший у світі підвісний скляний міст

Вирушаючи в Китай, обов’язково заплануйте відвідування захоплюючого атракціону у вигляді підвісного скляного моста, розташованого на висоті 180 метрів над землею. Цей незвичайний міст вже нарекли «Мостом героя», так як пройти його до кінця здатні лише справжні сміливці. Мало того, що міст зроблений зі скла, він ще і розгойдується при найменшому пориві вітру, викликаючи страх і жах в тих, хто на ньому знаходиться.

(5 фото)


1. На реалізацію проекту пішло кілька місяців, протягом яких 11 інженерів працювали в китайському геопарку Shibiuzhai, що в провінції Хунань. Тепер два кам’яних піки гори Будда з’єднує не старий дерев’яний міст, а нова прозора конструкція.

 

2. Ось так ведуть себе деякі туристи при проходженні по незвичайному мосту.


3. Товщина скла складає всього 24 мм, через що створюється враження, що конструкція ненадійна. Але фахівці запевняють, що боятися нічого, адже двошарове 24 міліметрове скло в 25 разів міцніше, ніж те, яке ми звикли бачити у звичайних віконних рамах.


4. Довжина моста становить 300 метрів, що дозволяє вважати цю споруду найдовшим у світі підвісним мостом з прозорим дном. Багато туристів приїжджають сюди, щоб зробити вражаюче селфі на тлі скляного моста.


5. Скляний міст розташований на висоті 180 метрів.

Натхнення: daypic.ru

 

 
comments powered by HyperComments