Главная / Земля / NASA назвала дату нового всесвітнього потопу

NASA назвала дату нового всесвітнього потопу

Вже досить давно наукові фахівці по всьому світу говорять про те, що на Землі відбувається глобальне потепління. Льодовики тануть і це в майбутньому може призвести до катастроф і, головним чином, до затоплення деякої частини суші. Фахівці з NASA вирішили проаналізувати зміну клімату та спрогнозувати, коли може статися потоп на Землі.

Згідно з отриманими результатами, вчені відзначають, що льодовики тануть і відбувається це з дуже великою швидкістю, ніж вважалося раніше. Тому дата стихійного лиха — всесвітнього потопу також почала швидше наближатися.

Вчені встановили, що вже через шістдесят років може статися потоп, який накриє прибережні міста. Швидше за все під воду підуть такі великі міста, як Лондон, Токіо, Париж та багато інших. Повінь стане причиною збільшення кількості осіб на суші за рахунок евакуації.

Фахівці вже давно заявляли про необхідність зменшити викид газів в атмосферу, щоб не нагнітати обстановку і рівень води піднімався до критичної позначки. Тоді цього потопу можна уникнути.

 
comments powered by HyperComments