Головна / Всесвіт / НАСА приховує дані про існування інопланетян

НАСА приховує дані про існування інопланетян

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Колишні співробітники НАСА і НАТО розповіли про те, які методи використовує агентство, щоб приховати існування інопланетян.

104b6479f677757cc539a1e79a354634
Інженер-механік доктор Бергран розповів, що НАСА спеціально затемнює фотографії Місяця, щоб публіка не змогла побачити на них нічого підозрілого. Одного разу він аналізував знімок цієї планети і побачив на ньому дивні об’єкти. Коли він доповів про це колезі, той зніяковів і сказав, що він гадав, вони достатньо затемнили об’єктив, щоб нічого не було видно.

Доктор О’лірі, який займався вивченням Марса і був присутній при створенні знаменитого знімка обличчя на Марсі, заявив, що знімок був відредагований, щоб розмити контури обличчя і зробити його схожим на природний феномен, а не на штучно створений об’єкт.

Сержант-майор НАТО у відставці Боб Дін розповів, що уряд знищив 40 відеороликів з кадрами програми Аполлон, в рамках якої відбулася пілотована посадка на Місяць. На втрачених відео був зображений сам політ, висадка на супутник Землі і переміщення людей по поверхні планети. Причиною знищення зйомок стало те, що їх визнали соціально і політично неприйнятними.

Донна Хейр, яка працювала на НАСА, стверджує, що астронавти регулярно стикаються з НЛО в космосі, але не можуть розповісти про це громадськості, так як в їх адресу надходять погрози від уряду.

Тим часом уфологи стверджують, що уряди країн Землі відкрили на них полювання. Останнім часом почастішали випадки загибелі конспірологів при підозрілих обставинах.

 
Loading...
comments powered by HyperComments