Главная / Поради / Настільні ігри для дітей

Настільні ігри для дітей

 
 

Практично в кожному будинку зараз є комп’ютер, настільні ігри поступово відходять на задній план. Деякі батьки не бачать сенсу купувати ігри, так як в Інтернеті є багато розвиваючих ігор. Крім цього сучасне життя проходить в швидкому ритмі, у дорослих практично не залишається вільного часу на ігри з дитиною, а іноді і бажання.

17-08-16-foto-600x400-1

Мало хто замислюється, що настільні ігри корисні для розвитку дитини.

Саме про користь настільних дитячих ігор в даному матеріалі піде мова, про те, які будуть найбільш корисними і розвиваючими.

Як впливають на розвиток дітей настільні ігри?

Всім відомо, що настільні ігри допомагають підтримувати спілкування з рідними і знайомими людьми, вчать взаєморозумінню, розвивають психічний стан і розумовий розвиток. Діти багато чому вчаться в процесі гри. З цієї причини вони із задоволенням вивчать букви або цифри під час гри в відповідні ігри. В процесі гри можна закріпити отримані знання, усунути недоліки мови, розвинути логіку, фантазію, самостійність і мислення. Настільні ігри розвивають такі розумові операції, як синтез, аналіз, порівняння. Интернет магазин Многоигр пропонує саме такі ігри для дітей

Які ігри вибрати для дитини?

Асортимент настільних ігор різноманітний, як і ціна. Батьки можуть придбати настільні ігри або зробити їх самостійно.

Для найменших дітей потрібно вибирати яскраві і прості ігри. Наприклад, кубики, склавши які отримаєте картинку. Старшим дітям будуть цікаві пазли. Для початку вибирайте прості пазли, а потім більш складні. Крім цього діти люблять ігри — дії, в яких потрібно кинути кубик і перейти на клітинку. Найчастіше до гри додаються картки з завданнями, виконавши які можна отримати привілей. Наприклад, заповнити поступово картку з алфавітом. Ця проста гра навчить дитину рахувати, алфавіту.

Лото і дитяче доміно допоможе дитині вивчити рослини, птахів і тварин. Дитині буде цікаво розглядати барвисті картинки.

До самостійності малюка привчають дидактичні матеріали. З цією метою створені ігри-шнурівки. Завдяки ним розвиваються такі навички як посидючість, пам’ять і уява. Вони бувають різних видів, в залежності від складності. Наприклад, нанизати на шнурок намистини або вишивати хрестиком.

Ще один різновид настільних ігор для дітей — меморікі. У даній грі картки, які мають пару, розкладаються картинками вниз. Після цього дитина повинна знайти пару, перевертаючи по черзі картинки.

Найбільш популярні настільні ігри

  • Гра «Зоомагія»

Уява дитини розвине гра «Зоомагія». В ігровій комплект входить 72 карти з хвостами, тулубами, головами тварин. З них можна зібрати як звичних тварин (слона, черепашку), так і нові види.

  • Гра «Скрабл» дитяча

Дитяча версія популярної гри на збір слів. Граючи в «Скрабл Джуніор», дитина вивчить, запам’ятає нові слова, поступово навчиться читати. Дитині будуть до душі прикладені до набору розмальовки. Випускаються версії з двосторонніми картками: на одній стороні для дітей, на інший для дорослих.

  • Гра «Ерудит»

У даній грі з карток з буквами потрібно викласти різні слова. Той, хто набрав більше очок, стає переможцем. Граючи в «Ерудит», дитина поповнить свій словниковий запас і розширить кругозір.

Головна перевага таких ігор полягає в тому, що вони цікаві для дітей різного віку, не вимагають багато місця і скрашують вільну хвилинку, наприклад, коли за вікном дощова погода.

 
comments powered by HyperComments