Главная / Поради / Навіщо потрібна хімчистка килимів

Навіщо потрібна хімчистка килимів

Багато хто з нас ще пам’ятають ті часи, коли всі люди чистили килими один раз рік взимку. Всі чекали цього снігопаду, щоб винести свої килими на вулицю, і відчистити їх від пилу. Така традиція збереглася в багатьох сім’ях і в наш час, однак хімчистка килимів у http://kovrov.kiev.ua/, з кожним днем стає все більш популярною.

1-21-12-2016-600-338

Всі килими мають потребу в регулярному догляді, який неможливо виконати простим пилососом або тим більше щіткою. Таким способом неможливо відчистити плями і шерсть домашніх тварин. Тільки якщо у вас новий килим або килимове покриття, його достатньо пилососити раз в тиждень, протягом кількох місяців, проте незабаром і йому знадобиться професійна чистка. Правильне і регулярне чищення килимів і килимових покриттів , подарує затишок і чистий запах у Вашій квартирі.

Якщо Ви вирішили почистити килим або ковролін самостійно, дотримуйтеся рекомендацій наведених у цій статті, щоб зберегти Ваш килим в хорошому стані на довгий час:

По-перше, килимове покриття будь-якого типу потрібно гарненько пропилососити. Потім, де є окремі плями, їх потрібно затирати. Якщо у вас є хороший миючий пилосос, то таким чином вирішується безліч проблем, але на жаль, такою розкішшю володіють не всі. Отже, затерши кожну окрему пляму від різних рідин (наприклад, сеча, вино, чай) необхідно провести повну вологу чистку килима, що б при висиханні килим не пішов плямами.

Якими саме засобами чистити килим – ми розповідати не будемо, їх можна придбати в будь-якому супермаркеті, і дотримуватися інструкції виробника. Головне, як і в будь-якій справі, не перестаратися – що б килим не був занадто вологим, краще це робити в теплу пору року, або коли вже в квартирах і будинках топлять, що б килимове покриття швидше висохло. Таким чином, ви зможете почистити ваше килимове покриття в домашніх умовах.

Пам’ятайте, побутовими миючими засобами для килима можна користуватися тільки після попереднього очищення килима від пилу та не частіше ніж один раз на два місяці, щоб не нашкодити килиму. При цьому не забудьте добре провітрити кімнату.

У будинках, де є синтетичні килими, часто буває специфічний запах. Багато господинь намагаються позбавитися від нього, використовуючи дезодоранти і освіжувачі, в результаті чого стає ще гірше. Єдине вірне рішення, частіше провітрювати квартиру. Також, можна регулярно виносити килим на балкон мул на вулицю, в результаті чого килимове покриття стане менше пахнути.

Ми рекомендуємо обробляти синтетичні килими антистатиком. Завдяки чому в них стане накопичуватися менше пилу. Користуватися ним потрібно тільки після попереднього очищення килима від пилу і забруднень.

Якщо не доглядати за килимами як слід, у них почнуть заводитися мікроби, бактерії і пилові кліщі. Це особливо важливо для тих, у кого є маленькі діти. Брудні килими також сприяють розвитку алергії.

 
comments powered by HyperComments