Главная / Людина / Найгірша їжа на планеті

Найгірша їжа на планеті

Навіть дитина знає, що гуляти вночі в лісі або стрибати у воду в незнайомому місці небезпечно. Але багато хто і не підозрює, що цілком нешкідливі на вигляд продукти несуть не меншу небезпеку! Які не можна чіпати, якщо хочете схуднути.

Попкорн з мікрохвильовки

Ви думаєте, що дивитися жахливий фільм? Придивіться до свого попкорну він набагато страшніший! Деякі виробники додають в попкорн для мікрохвильових печей перфтороктанову кислоту, яка служить для покриття тефлонового посуду, або діацетил, що руйнує захисні клітини мозку.

Здорова заміна: попкорн без хімікатів приготований самостійно. Якщо не додавати в нього олію, то попкорн цілком здоровий продукт. Він містить багато клітковини, яка зменшує холестерин і корисна для схуднення.

Кольорові цукерки

Деякі солодощі не тільки не потрібні, але й шкідливі! Дослідження показали, що штучні барвники «жовтий #5» і «жовтий #6» підвищують ризик розвитку синдрому дефіциту уваги у дітей. Норвегія і Швеція вже відмовилися від використання цього барвника!

Здорова заміна: фрукти і ягоди! І ті, і інші містять величезну кількість антиоксидантів і корисних речовин. Крім того, дослідження показали, що фрукти допомагають схуднути.

Дієтична газована вода

Що спільного між синтетичними естрогенами і ракетним паливом? Ці естрогени є в дієтичній колі! Барвники кольору «карамель» підвищують ризик раку, аспартам збільшує рівень глюкози, перевантажує печінку і сприяє відкладенню жиру. Газована вода з запахом лимона містить BVO – речовину, яка може викликати безпліддя і порушує баланс гормонів щитовидної залози.

Здорова заміна: вода і несолодкий чай. Як відомо вода не містить калорій. При цьому вона наповнює шлунок, і йому здається, що він ситий. А отже у вас немає голоду, і ви з’їсте менше.

Читайте також: 

М’ясні копченості

Ковбаси, сосиски і шинка збільшують не тільки живіт, але і ризик діабету! Вони містять нітрати, які порушують засвоєння цукру, підвищуючи його рівень в крові. Також м’ясні копченості підвищують ризик раку товстої кишки і щитовидної залози. Чи може бути гірше? Може! Сіль, що міститься в них, викликає серцево-судинні захворювання!

Здорова заміна: краще всього замінити м’ясо індички, куркою або рибою. У цих продуктах немає таких шкідливих речовин, як в м’ясі, зате є море користі!

Вершки для кави

А що спільного між готовими вершками для кави і сонцезахисним кремом? І там, і там є діоксид титану, який надає вершкам молочний колір. У дослідженнях це речовина негативно впливала на печінку мишей. Такі вершки містять транс-жири, а також гідрогенізовані олії, які підвищують рівень холестерину і погіршують пам’ять.

Здорова заміна: знежирене молоко.

Натхнення: www.zdorovieinfo.ru

 
comments powered by HyperComments