Главная / Авто / Найпотужніший у світі електрокар

Найпотужніший у світі електрокар

 
 

Представники університету штату Огайо спільно з компанією Venturi Automobiles створили унікальний електричний автомобіль, який здатний розганятися до 372 кілометрів на годину. До теперішнього часу це найвищий показник серед електрокарів, зазначає видання The Daily Mail.

Проект отримав назву VBB-3 і даний автомобіль, який все ще є своєрідним концептом, не призначений для поїздок по міських дорогах.

Транспортний засіб має потужність майже 3 тисячі кінських сил і здатний розвивати швидкість до 372 кілометрів на годину, що робить його найпотужнішим електрокаром в світі. Як відзначають інженери з університету штату Огайо, VBB-3 здатний розвинути швидкість від 0 до 60 кілометрів всього за дві секунди.

Експерти пояснили, що перший автомобіль, який розвинув швидкість більше 300 кілометрів, був створений ще в 1935 році. Пізніше, в 2010 році з’явився один з перших прототипів VBBB, який також був розробкою Venturi Automobiles. Тоді авто встановило рекорд по швидкості і розробник має намір побити його влітку 2016 року.

Примітно, що у Venturi є своя команда у ФІА Формула-Е і компанія використовує безліч інновацій в своїй роботі. У VBB-3 використовуються нові технології і згодом електромобіль стане тестом на суміщення електроруху та енергоефективності. Пізніше ця ж технологія може бути використана в створенні «зелених» автомобілів і електрокарів.

Натхнення: greenevolution.ru

 
comments powered by HyperComments