Главная / Людина / Названа головна складова щастя

Названа головна складова щастя

Щастя безпосередньо залежить від людей, з якими ви спілкуєтеся, заявив Моран Серф, нейробіолог Північно-Західного університету штату Іллінойс.


Вивчаючи механізм прийняття рішень більше 10 років, Моран Серф прийшов до висновку, що відчуття щастя не має нічого спільного з матеріальним становищем, особистою філософією або досвідом людини. Найважливіше рішення в житті безпосередньо пов’язане з вашим оточенням.

Заява нейробіолога ґрунтується на двох положеннях. По-перше, процес прийняття рішень надзвичайно стомлюючий для людини. Існує певний запас розумової енергії, який ми можемо витратити на вибір цієї чи іншої дії: де поїсти, яку музику послухати, що надіти. По-друге, люди помилково вважають, що своїми рішеннями можуть контролювати задоволеність тим, що відбувається навколо. Вони думають, що щастя можна досягти за допомогою правильних рішень.

Насправді ж люди роблять той чи інший вибір, орієнтуючись на ірраціональні соціальні установки, стверджує нейробіолог. Рішення людини в крайньому ступені емоційні і упереджені. А тому здійснити горезвісний «правильний» вибір дуже важко.

При цьому вчений з’ясував, що оточуючі впливають на нашу взаємодію з реальністю. Мозкові хвилі людей, які проводять багато часу разом, синхронізуються. Вони починають використовувати одні і ті ж установки і думати однаково.

Тому людині необхідно оточити себе людьми, чиї принципи вона поділяє і чиї погляди їй близькі. В такому випадку вона зможе відчути себе більш щасливою і звести нанівець рівень стресу.

Так, замість того щоб вирішувати, де і що поїсти, потрібно просто вибрати собі супутника, який вибере те, що вам сподобається, завершив Серф.

 

 
comments powered by HyperComments