Главная / Здоров'я / Названі 4 способи позбутися від жиру на животі

Названі 4 способи позбутися від жиру на животі

 
 

Багато хто з нас мріють про плоский, як пральна дошка, живіт. Але, незважаючи на дієту і вправи, від жиру на животі особливо важко позбутися. Відомий персональний тренер з Лондона Джеймс Стерінг стверджує, що існує 4 простих методів, які можуть допомогти будь-якій людині досягти заповітної мети – стрункого пружного живота.

f47ebf91aa18ff830d427997715bed6a

В першу чергу, рекомендується уникати необроблених вуглеводів, зокрема, білого хліба і макаронів, і вживати вуглеводи тільки після тренування. Вуглеводи дуже швидко поглинаються організмом і викликають спалах інсуліну з подальшим зниженням енергії. Необроблені вуглеводи (тобто вуглеводи з цільного зерна, бобових, овочів і фруктів) продовжують відчуття ситості і знижують рівень цукру в крові набагато більш повільними темпами.

По-друге, слід тренувати якомога більшу групу м’язів. Чим більше груп м’язів ви використовуєте, тим більше калорій ви спалюєте під час і після тренування. Роблячи складні рухи, ви одночасно задіюєте більшу кількість м’язів, тому вам потрібно більше енергії, що дозволяє спалювати більше калорій.

Читайте також: 

По-третє, необхідно виконувати короткі за часом вправи високої інтенсивності. Найбільш поширеним приводом для відсутності фізичної активності є брак часу. Вправи високої інтенсивності, що виконуються протягом коротких інтервалів, не віднімають багато часу і допомагають ефективно позбутися від жиру на животі.

Нарешті, ведіть щоденник і записуйте все, що ви їсте. При цьому необхідно відзначати час прийому їжі, а також описувати свої відчуття через дві години, щоб зрозуміти, залишається відчуття голоду після їжі і наскільки виріс рівень енергії. Більше того, ведення щоденника може зупинити людину від бездумного вживання шкідливої їжі.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments