Главная / Людина / Названий ідеальний жіночий вік

Названий ідеальний жіночий вік

 
 

Група фінських вчених з Abo Akademi University в Турку встановила, що для чоловіків ідеальним жіночим віком є 23-28 років. При цьому вік самих чоловіків може бути будь-яким.

9a48b501024eabac79de316b8b09f304

Якщо запитати чоловіка, якому за 50, про те, які жінки йому подобаються, то напевно можна почути про 25-річних дівчат, які в два рази молодше. Цікаво, що якщо задати питання 19-річному хлопцеві, то він обов’язково назве дівчину яка старше. Фінськими вченими встановлено, що ідеальним жіночим віком для чоловіків є 25 років плюс-мінус декілька років.

Правда, таке щастя може випасти далеко не всім чоловікам. Наприклад, якщо актор Джейсон Стетхем у 47 років має стосунки з 27-річною моделлю Роузі Хантінгтон-Уайтлі, то багато його ровесників тільки марять про дівчат за 20, хоча живуть з жінками за 40, з якими вони познайомилися багато років тому. Тоді як жіночі мрії про ідеальний вік чоловіків, як з’ясували вчені, набагато більш реалістичні і приземлені. Представниць слабкої статі більше цікавлять однолітки, або ж ті чоловіки, які тільки трохи старші.

До таких висновків фінські вчені прийшли після опитування 12 500 жінок і чоловіків, що стосується улюбленого віку партнера. Більшістю чоловіків всіх віків одностайно ідеальним був названий жіночий вік 24-25 років. Як вважають автори дослідження, на чоловічі смаки інстинктивно впливає еволюція. Все тому, що в 25 років дівчина перебуває на піку фертильності, отже, у неї є всі шанси зробити чоловіка батьком. Якщо говорити про жінок, то їх цікавлять чоловіки старшого віку, так як у них частіше є гроші і якась стабільність у житті.

Натхнення: megamedportal.ru

 
comments powered by HyperComments