Главная / Відео / Неймовірна сила природних катаклізмів (відео)

Неймовірна сила природних катаклізмів (відео)

Природа неймовірна. Вулкани, цунамі, буревії, землетруси, як і раніше ніяк не контролюються людиною і можуть стерти будь-яке наше досягнення з лиця Землі. У цьому матеріалі — огляд приголомшливих відео природних катаклізмів.

9b2bfdfa2c601fa5df2579e992a48609
Могутність людини велика, як ніколи. Наші дороги міняють вигляд цілих континентів, а найбільш численні на планеті великі тварини — наші давні союзники і слуги. Наші зонди вийшли за межі Сонячної системи і досягли океанського дна. Ми навіть влаштовуємо екскурсії до жерл вулканів — наприклад, італійський Стромболі, який вивергається несильно, але практично постійно, приймає туристів з усього світу і ефектно лякає їх вогняними сполохами.


Але час від часу природа нагадує, що вона все ще набагато сильніша від нас. Досить оцінити масштаб: моделювання хвиль цунамі, викликаного землетрусом з епіцентром біля берега Чилі виглядає так, ніби необережна дитина грає в калюжі. Тільки калюжа ця — цілий Тихий океан.


А ось як це виглядало очима очевидців: довгий, повний майже хічкоковського саспенсу ролик показує мить до прибуття хвилі до берегів Таїланду. Час дії — вдень 1 квітня 2014 р., місце дії — курорт.


Не менший жах пережили випадкові свідки торнадо, що розбушувався над Колорадо навесні 2016 р. — і лише насилу втікли від нього на автомобілі.


Ролик публікує канал метеослужби AccuWeather, дивитися його краще, розгорнувши зображення на повний екран і включивши звук.

 

 
comments powered by HyperComments