Главная / Фото / Неймовірний пентхаус від нью-йоркської компанії Pepe Calderin Designs

Неймовірний пентхаус від нью-йоркської компанії Pepe Calderin Designs

 
 

Неймовірний пентхаус від нью-йоркської компанії Pepe Calderin Designs
Дизайнерська компанія Pepe Calderin Designs. Завершила проект оформлення інтер’єру в одному з пентхаусів Нью-Йорка. Оскільки це квартира, то простір у ній обмежений, але все ж вона може похвалитися розкішною вітальнею, їдальнею, сучасною кухнею і величезною спальнею.

Інтер’єр в нейтральній колірній гамі
Інтер’єр виконаний в світлих нейтральних тонах, які допомогли створити елегантний образ.
Витончені сучасні світильники поєднуються з точковим освітленням. У результаті простір наповнений світлом, навіть вночі.

Кімната відпочинку для всієї родини
Кімната відпочинку з телевізором на несучій колоні

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299

Одна з найкрасивіших кімнат – це кімната відпочинку для всієї родини. Вона розташована навпроти дзеркальної стіни, завдяки якій виглядає в два рази більше, ніж насправді. Величезний світильник, що складається з безлічі маленьких кульок, охоплює весь простір. Тут же на несучій колоні розташувався настінний телевізор. Портьєри не тільки закривають вікна, але і візуально відокремлюють кімнату від інших зон.

Їдальня
Між кухнею і вітальнею розташувалася їдальня. Її інтер’єр відрізняється оригінальними рішеннями у вигляді багаторівневої стелі, вбудованих плаваючих полиць і мармурових колон. На дерев’яній панельній стіні прикріплений телевізор.

Обідній стіл та стільці
Блискучий круглий стіл стоїть на спіральній ніжці. Зі стелі звисає оригінальний кубічний світильник. Білі стільці контрастують з чорним столом, але об’єднані однією колірною гамою зі світло-сірою дерев’яною підлогою.

Вітальня
Зона відпочинку у вітальні
Приставний столик зі скляною стільницею і чорний кавовий столик.
Вітальня складається з двох зон відпочинку. Перша – це шоколадно-коричневий м’який куточок з шезлонгом, друга – сучасний диван в сірих тонах. Величезні панорамні вікна прикриті прозорими фіранками легені рожевого відтінку. Між вікнами розташовані акцентні мармурові колони.

Спальня
Вид на місто
В пентхаусі величезна спальня, хоча вона тут лише одна. З трьох сторін з неї відкривається вид на місто. Між ліжком і панорамним вікном розташувався невеликий туалетний столик в мінімалістському стилі.

Натхнення: www.novate.ru

 
comments powered by HyperComments