Главная / Людина / Невагомість деформує клітини людського тіла

Невагомість деформує клітини людського тіла

Команда науковців провела унікальний комплекс спостережень на МКС.

fc9579f48a319074972356333f13b0c6

Основним завданням реалізації проектів було встановлення впливу невагомості на організм чоловіків і жінок. За словами лікарів, нарешті їм вдалося встановити цікаву закономірність. Варто зауважити, що результати клінічних і лабораторних випробувань опубліковані на офіційному сайті NASA.

В ході проведення досліджень фахівці зафіксували вплив невагомості на стан здоров’я цитоскелета представників слабкої і сильної статі. Крім того, медики вивчили діяльність живих клітин і каркаса, розташованого в цитоплазмі. У процесі здійснення спостережень науковці відзначили, що мікрогравітація виявляє руйнівний вплив на функціональні здібності структурних компонентів. Дані явища можуть стати причиною появи порушень в роботі генів.

Повідомляється, що внаслідок таких змін організм хлопців і дівчат піддається виникненню багатьох недуг, включаючи деякі види раку. Лікарі стверджують, що в найближчому майбутньому ними будуть реалізовані додаткові досліди і проекти. Фахівці мають намір більш детально вивчити вплив невагомості на тіло людей. Раніше було встановлено, що тривале перебування людини в космосі послаблює імунну систему індивідуума.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments