Главная / Фото / Незвичайний туманний купол спостерігали в Англії (фото)

Незвичайний туманний купол спостерігали в Англії (фото)

Дивне явище очевидцям вдалося зафіксувати в Північному Уельсі. За словами очевидців, у той день температура впала до -4 і люди, які вийшли на прогулянку, побачили жахливе видовище — круглий купол з туману.

«Я не могла повірити в те, що бачила своїми очима, ідеальна куполоподібна хмара і це вразило мене. Я ніколи не бачила нічого подібного, це було дійсно щось особливе! Цей купол протримався близько 10 хвилин, а потім став поступово зменшуватися в розмірах і розтікатися в різні боки, поки не перетворився на густий туман, що стелиться по землі,« — говорить Ханна Бландфорд.

Багато людей, що бачили це дивне явище, схиляються до того, що під цим куполом переховувалося НЛО.

Вчені вивчили фотографії дивного явища, припустили, що його утворення могло бути пов’язане з нагріванням поверхні землі на даній ділянці місцевості. Таку гіпотезу висунув метеоролог Джон Вест.

«Це дуже незвичайне явище, але найбільш вірогідне пояснення полягає в тому, що туманний купол був утворений внаслідок дії джерела тепла, розташованого близько до землі. Це джерело тепла змусило туман піднятися від землі і утворити купол, коли тепле повітря піднімалося вгору,» — каже Джон.

 
comments powered by HyperComments