Главная / Авто / Німецькі інженери пропонують робити кузовні панелі з тканини

Німецькі інженери пропонують робити кузовні панелі з тканини

Проектна компанія EDAG збирається представити в березні на автосалоні в Женеві концептуальний проект Light Cocoon, що демонструє принципово нові технології полегшення автомобілів. Спорткар являє собою скелет силової структури, обтягнутий спеціальною тканиною.

15-12-14-foto-600x450-1

Як заявили представники EDAG, їхній проект є новим виміром максимально полегшених транспортних засобів та автомобільної естетики. Крім того, інженери заявляють про близькість Light Cocoon до природи: створюючи спорткар, інженери брали за зразки, наприклад, структуру черепашачого панцира і листя дерева.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Основою кузова спорткара є «скелет», надрукований на 3D-принтері і складається тільки з найнеобхідніших деталей. На скелет натягнуті кузовні панелі, виконані зі спеціальної тканини, здатної протистояти примхам погоди. Творці тканини Texapore Softshell з компанії Jack Wolfskin заявили, що вона відрізняється міцністю і унікальною легкістю — при щільності в 19 г /кв.м тканину в чотири рази легше копіювального паперу. Крім того, стверджується, що силова структура кузова спорткара продумана таким чином, що забезпечить передбачуваним пасажирам Light Cocoon і необхідний рівень безпеки.

Читайте також: Перший у світі автомобіль з конопель

Необхідні подробиці компанія EDAG збирається розсекретити ближче до прем’єри проекту, яка запланована на березень. На торішньому автосалоні в Женеві компанія представила проект Genesis, названий авторами «біонічною скульптурою». З його допомогою компанія продемонструвала ряд новітніх методів виготовлення жорстких і легких структур.

Натхнення: auto.vesti.ru

 
comments powered by HyperComments