Главная / Технології / Нова модель навчального ноутбука

Нова модель навчального ноутбука

Творці бюджетного ноутбука Pi-Top на базі міні-комп’ютера Raspberry Pi представили нову, третю, його версію, яка вийде в травні поточного року.

24-02-15-foto-600x372-2

Pi-Top являє собою просту платформу, призначену для навчання складання електронних пристроїв. У комплект входить все необхідне для побудови ноутбука, включаючи проводку, трекпад, РК-екран розміром 13,3 дюйма і клавіатуру.

Творці пристрою кажуть: «Цей комплект знайомить користувача з призначенням кожного компонента, тому він може застосовувати Pi-Top в якості бази для своїх майбутніх проектів. Навчальні матеріали, що поставляються з комплектом, і онлайн-уроки навчать розбиратися в електроніці, створювати друковані плати і друкувати об’єкти на 3D-принтері «.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Перша версія ноутбука Pi-Top Raspberry Pi мала литий пластиковий корпус. Опціонально з ноутбуком поставляються файли 3D-моделей, необхідні для самостійного виготовлення корпусу на 3D-принтері. У новій версії корпус Pi-Top став на 30% тоншим, з’явилася зсувна акрилова кришка, яка служить для легкого доступу до електронної начинки.

Читайте також: Як встановити антивірус на ноутбук безкоштовно

«Одна з тих конструктивних змін, які ми відчуваємо в новому Pi-Top, — це цілісна кришка, в яку всувається екран (в останньому кришка Pi-Top складалася з двох деталей, між якими кріпився екран). Це означає, що нам довелося надрукувати велику 3,5-міліметрову порожнину по всій довжині кришки «, — стверджують розробники.

24-02-15-foto-600x369-1

З важливих нововведень також можна відзначити додатковий засіб управління: «Одна з найбільш корисних модифікацій нового Pi-Top, в порівнянні зі старим прототипом, — це ліва і права кнопки миші. Всередині пластикового корпусу закріплена друкована плата з двома тактильними перемикачами, діючими аналогічно кнопкам миші «.

Натхнення: innoros.ru

 
comments powered by HyperComments