Главная / Технології / Нова спроба відтворити літаючу дошку з фільму » Назад у майбутнє (фото + відео)

Нова спроба відтворити літаючу дошку з фільму » Назад у майбутнє (фото + відео)

Протягом десятиліть ми дражнили себе думкою побачити справжнє втілення літаючої дошки з фільму «Назад в майбутнє 2», однак всі представлені розробки були лише обмеженими версіями задумки, або і зовсім виявлялися фейком. Втім, представлена аерокосмічною компанією ARCA Space Corporation розробка під назвою ArcaBoard може виявитися ближче всього до технології, продемонстрованої в фантастичній трилогії.

Сам виробник позиціонує винахід як ховерборд. Воно і вірно. ArcaBoard являє собою літаючу платформу довжиною 1.5 м, шириною 76 см, товщиною 15 см і вагою 82 кг. Апарат здатний підняти вантаж вагою до 110 кг, відірватися від землі на 30 см і рухатися з максимальною швидкістю до 20 км/год. Все це стало можливим завдяки встановленим 36 тунельним вентиляторам з сумарною потужністю 203 тисячі Ватт, що спввідноситься з 270 кінськими силами. Час польоту складає всього 6 хвилин, а керувати ArcaBoard можна як тілом, так і з допомогою смартфона. На перезарядку літаючої платформи піде 6 годин.

Новинка вже доступна для попереднього замовлення за ціною $19 900. Також виробник пропонує придбати док-станцію вартістю $4 500, яка скоротить час зарядки з 6 годин до 35 хвилин.

Джерело: gizmag.com

Натхнення: 24gadget.ru

 

 
comments powered by HyperComments