Головна / Людина / Нове покоління секс-ляльок замінить чоловікам справжніх жінок

Нове покоління секс-ляльок замінить чоловікам справжніх жінок

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
   

Японська компанія стверджує, що вийшла на новий рівень у виробництві гумових жінок. Їхні нові ляльки майже як живі — торкаючись до них, здається, що доторкаєшся до живої людини.

У компанії говорять, що їх нова серія ляльок, зроблена з високоякісного кремнію, настільки реалістична, що на перший погляд її практично не відрізнити від реальної дівчини. Ляльки, які не є надувними, продаються під назвою «Голандські дружини» — японський термін для секс-ляльки. Реклама виробів, що з’явилася в ЗМІ, свідчить, що будь-хто, хто купить собі таку ляльку, ніколи вже не захоче заводити реальну подругу.

foto_cikavosti_13.08.2014-01

Вартість ляльки трохи більше $ 1600, однак незважаючи на дорожнечу, вони користуються популярністю. У компанії впевнені, що успіх голандських дружин обумовлений їх реалістичною шкірою і очима. В комплекті з майже живиою дівчиною йде комплект одягу, щоб позбавити нового власника від необхідності відвідувати магазини жіночої нижньої білизни і можливого почуття ніяковості, пов’язаного з цим.

Потенційні покупці також можуть налаштувати ляльок згідно своїм перевагам, тобто вони можуть вибрати розмір грудей, підібрати колір очей і волосся їх нової дівчини.

Читайте також: Незвичайні борделі

«Наші експерти прийшли до висновку, що саме шкіра і очі потребували поліпшення, — заявив прес-секретар компанії Осамі Сето. — Витративши чимало часу і сил на їх вдосконалення, ми, в результаті, отримали ляльку, яка майже не відрізняється від справжньої дівчини «.

Секс-ляльки досить широко поширені в високотехнологічній Японії і виробники постійно шукають способи зробити секс-іграшки якомога більш реалістичними.

Останні моделі ляльок оснащені рухливими суглобами для того, щоб покупці могли розмістити їх в будь-якому положенні, пише Mail Online.

[youtube]DZAuyCxJNa4[/youtube]

 
Loading...
comments powered by HyperComments