Головна / Всесвіт / «Нові Горизонти» може чекати небезпека

«Нові Горизонти» може чекати небезпека

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 оцінок, середнє: 5,00 из 5)
Загрузка...
   

Вчені намагаються передбачити можливу небезпеку прольоту повз астероїда 2014 MU69.


Команда місії Нові Горизонти NASA збирається отримати інформацію про наступний об’єкт вивчення автоматичної міжпланетної станції, яка в даний момент досліджує карликову планету Плутон.
КА «Нові Горизонти» збираються дослідник астероїд 2014 MU69 1 січня 2019 року, який знаходиться поза орбітою Плутона на відстані 1.6 мільярдів кілометрів від Землі.

У суботу, 3 червня 2017 року, астероїд 2014 MU69 пролетить перед далекою зіркою, добре видимою в Південній півкулі. Оскільки при транзиті повз зірку, об’єкт затінить якусь її частину, у вчених буде сприятлива можливість отримати цікаві дані про астероїд. Вони вивчать заблоковане світло і отримають дані про форму й розмір об’єкта.

«Наша головна мета полягає в тому, щоб визначити, чи існує небезпека наближення до об’єкта MU69. Можливо. Поблизу нього є кільця, пил або навіть супутники, які могли б вплинути на запланований до астероїда політ космічного апарата Нові Горизонти» — повідомив науковий керівник місії Алан Стерн з Південно-західного Науково-Дослідного інституту (SwRI) в Колорадо.

 
Loading...
comments powered by HyperComments