Главная / Екологія / Новий пристрій з виробництва питної води за допомогою сонячної енергії

Новий пристрій з виробництва питної води за допомогою сонячної енергії

Пристрій Desolenator перетворює брудну, солону воду в чисту і питну, використовуючи сонячну енергію.

24-12-14-foto-600x400-1

За допомогою сонячного тепла морська вода нагрівається до 90 градусів Цельсія, після чого батарея, заряджена від сонячної панелі, кип’ятить воду за допомогою звичайного електронагрівача. Далі йде знесолення за допомогою випаровування і конденсації. У підсумку виходить питна вода, яка має хороший смак і позбавлена від солей, бактерій, паразитів і вірусів.

Читайте також: LifeStraw – безпечна питна вода

Пристрій може очищати до 15 літрів в день, без необхідності зовнішнього підключається джерела живлення, використовуючи тільки сонячну енергію. Desolenator коштує $ 450 і може працювати до 20 років без будь-яких витратних матеріалів.

"Зміна клімату і швидкозростаюча урбанізація створюють основу для глобального водного кризи. 97% світового запасу води становить солона вода і наше завдання навчитися використовувати цей цінний ресурс, щоб не допустити цієї кризи. Сьогодні 0,7% світового запасу води піддається опріснення, але існуюча технологія коштує дорого, неефективна і непропорційно витрачає 0,5% світових поставок енергії," - говорить Вільям Янсен, автор ідеї.

Натхнення: greenevolution.ru

 
comments powered by HyperComments