Головна / Земля / ОАЕ мають намір завозити айсберги до своїх берегів

ОАЕ мають намір завозити айсберги до своїх берегів

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) оголосили про намір буксирувати до своїх берегів айсберги, що відколюються від крижаного панцира Антарктиди, для зрошення пустелі і залучення туристів, повідомляє портал Arabian Bisness.


Пропозиція надійшла від еміратської консалтингової компанії National Advisory Bureau Limited. Айсберги з Антарктиди можуть стати новим джерелом прісної води для регіону. Крім того, доставка айсбергів до берегів ОАЕ викличе значні зміни клімату в регіоні, оскільки айсберги охолодять навколишній повітря.

Країни регіону можуть розраховувати, що дощі підуть набагато частіше, причому на протязі всього року.
Проект «Айсберги для ОАЕ» є складовою частиною планів з перетворення пустелі в країні. На зміну пісків в ОАЕ прийдуть сади і з’явиться річка Халіфа, для чого стік річок Пакистану, що впадають в Аравійське море, укладуть в трубопровід, який по морському дну прокладуть в ОАЕ.

Компанія National Advisory Bureau Limited вбачає значний туристичний потенціал у пропозиції по доставці айсбергів. При буксируванні айсберги почнуть танути, і в Аравійське море потрапить прісна вода, що зменшить її солоність і дозволить відновити екологічний баланс і біологічне різноманіття. Цей баланс порушений, оскільки опріснювальні установки в регіоні спускають у море воду з підвищеним вмістом солі.

Крижаний покрив Антарктиди є найбільшим на планеті і містить близько 30 млн куб. км замерзлої прісної води. Середній за розмірами айсберг містить приблизно 76 млрд л прісної води.

 
Loading...
comments powered by HyperComments