Головна / Різні цікавинки / Обід з правнуками

Обід з правнуками

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Легко вгадати: ви, хто читає ці слова, — людина, яка вже збудувала чи тільки будуватиме власну родину, продовжує рід, якому не буде кінця і який існуватиме вічно…

04-02-15-foto-400x311-1

Світ змінюється. Але в ньому  існували, існують і існуватимуть вічні цінності. Ваш рід, родина, родинна вечеря чи обід, коли за святковим столом збираються тільки найближчі — також є вічною і непорушною цінністю. Якщо з якихось причин ця традиція порушилася — дуже важливо відновити її і надалі берегти. Якщо ж такої традиції не було, то у вас є чудовий шанс створити її. Ваші нащадки будуть глибоко вдячними!

Родинне зібрання, коли за одним пишним столом збираються сивочола мудрість і юна енергія, неможливі без родинного сервізу чи просто яскравого святкового посуду. І все-таки варто витратити гроші на гарний великий родинний сервіз posudmeister.com.ua і берегти його. Тоді і через століття ваш вічний рід збиратиметься за ним, згадуватиме предків і дивитиметься у майбутнє.

Накрохмалена скатертина, блискучі парадне начиння, свічки свічниках, тарілки з тонкої напівпрозорої порцеляни… Посуд та аксесуари від Posudmeister  створюють особливу, чарівну атмосферу. І не просто на один вечір двох молодих людей, які готові разом зробити крок і об”єднатися задля вічного життя та онуків з правнуками!  Ця атмосфера супроводжуватиме їх все життя. А подарувати її можете ви, а у відповідь ви отримаєте добрі спогади про себе впродовж багатьох років.

Інколи людина чекає більше друзів і гостей, чим може вмістити його помешкання. Тоді урочисту подію допоможе організувати кафе чи ресторан. Звичайно, відтворити тепле сімейне свято поза родинним гніздом непросто. Але якщо готель, ресторан чи інший заклад поставить на святковий стіл прекрасні та міцні обідні тарілки, придбані у http://www.posudmeister.ua/group/21.html — не варто доводити, що навіть проста та добра страва буде виглядати в ній вишукано, смачно, яскраво.

Урочиста подія за столом завжди є ритуалом, до якого є певні усталені вимоги, можна навіть сказати — канони. Так народився застільний етикет, або “правила хорошого тону”. Етикет стосується не тільки правильної поведінки за столом, до якої треба привчати з дитинства. Вимоги існують і до посуду, і в першу чергу — до столового сервізу. Він буває на різну кількість осіб. Один комплект складається з кількох тарілок. Серед них можуть бути підставкова, для гарячої страви, закусочна, пиріжкова і супова. Може містити супницю, круглі тарілочки для м’яса, овальні для риби, салатниці, соусник, сільнички тощо.

Крім столового сервізу, широковідомі чайний та кавовий сервізи. Великий родинний сервіз має все необхідне і для обіду, і для чаю, і для кави. Якщо він розрахований на 12 персон, то може налічувати понад 100 предметів!

Сервізи можуть бути витвором мистецтва з відповідною вартістю. Проте, як будь-який шедевр, з часом їх ціна лише зростатиме. Тому витрачені на порцеляну як на сімейну реліквію гроші стануть ще й інвестицією в майбутнє.

 
Loading...
comments powered by HyperComments