Главная / Людина / Область мозку, відповідальна за мову, відключається, коли ми говоримо

Область мозку, відповідальна за мову, відключається, коли ми говоримо

 
 

Область мозку, яку давно визнали як командним центром для людської мови, насправді відключається, коли ми говоримо, повідомляють американські вчені з Університету Каліфорнії і Університету Джонса Хопкінса.

18-02-15-foto-600x337-1

Зона Брока в мозку давно була визнана в якості командного центру для людської мови, в тому числі вокалізації. Але фахівці оскаржили це давнє припущення після того, як вони виявили, що зона Брока насправді відключається, коли ми говоримо вголос. Дослідники встановили, що зона Брока, яка знаходиться в лобовій корі вище і позаду лівого ока, взаємодіє з скроневої корою мозку, яка пов’язана зі сприйняттям мови, а потім і з моторною корою, яка пов’язана зі звуком і рухами рота.

Читайте також: Робота зі смартфонами активно трансформує наш мозок

Відкриття вчених має велике значення для діагностики та лікування інсульту, епілепсії та черепно-мозкових травм, які призводять до мовних порушень. Щороку мільйони людей страждають від інсульту, який в деяких випадках може привести до серйозних порушень сприйняття та відтворення мови, коли критичні області мозку пошкоджені.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments