Главная / Здоров'я / Обмеження місць для куріння приносить користь здоров’ю громадян

Обмеження місць для куріння приносить користь здоров’ю громадян

 
 

Рекомендація Всесвітньої організації охорони здоров’я розширювати зони і області, які вільні від куріння, вважають фахівці, абсолютно виправдана. Результати дослідження великої групи вчених узагальнили дані кількох робіт експертів в даній сфері на території європейського континенту та Північної Америки, які були проведені в період з 2008 року до поточного часу.

zaborona_kurinnia_450

Фахівцями були проаналізовані дані про народження приблизно 2500000 дітей і майже 250 тисячах випадків захворювання астмою. Експерти дійшли висновку, що в ряді країн, де законодавчо була введена сувора заборона на куріння в громадських місцях — у парках і скверах, в приміщеннях спортивних споруд та поблизу дитячих ігрових майданчиків, в аеропортах і вокзалах, на інших територіях — вдалося вельми (до 10 відсотків) знизити число ранніх пологів і зменшити поширення такої хвороби, як астма, серед дітей і підлітків.

Читайте також: Пасивне куріння завдає незворотної шкоди здоров’ю дитини

Таким чином, дослідники ще раз підтвердили підтвердили, що пасивне куріння, якому нерідко піддаються вагітні жінки в громадських місцях у тих державах, де заборона не введена, негативно позначається і на перебігу пологів, і на здоров’я малюків.

 
comments powered by HyperComments