Главная / Різні цікавинки / Одеса оглядова — поїздка по місту контрастів

Одеса оглядова — поїздка по місту контрастів

Одеса це дивовижне місто, що зберігає в собі безліч таємниць. Але для того, щоб їх розкрити знадобиться досвідчений екскурсовод. Ця людина зможе занурити вас в атмосферу старої Одеси. Міста, яке приховане під маскою величних скверів, знаменитих пам’яток, таємничих катакомб. На перший погляд це бетон і камінь, перетворений людськими руками в щось величне і красиве, але чого варті Потьомкінські сходи! Велич пасажу вражає, коли ти заходиш під його склепіння, ти ніби занурюєшся в інший світ, наповнений сувенірними лавками з диковинками зі всього світла. Проте без історії проникнення буде неповним. Складеться враження, що чогось не вистачає, якоїсь важливої ??деталі … для цього і потрібен екскурсовод — щоб розповісти.

обзорная экскурсия по одессе

Кращий вибір серед всіх екскурсійних пропозицій — це поїздка по місту на автобусі. Вибравши саме такий варіант, вам вдасться всього за 1 день побачити найвидатніші місця Одеси. Окрім того, екскурсовод розповість всі секрети та історії пам’яток. Ви дуже здивуєтеся, коли дізнаєтеся, скільки відомих історичних особистостей мало відношення до міста: Марк Твен, Бабель, Пушкін, Гоголь, Кастро, Утьосов і навіть той самий герцог Рішельє, який свого часу очолював штурм Ізмаїла, і по праву вважається засновником Одеси. Хоча заради справедливості, варто зауважити, що до того часу, коли Дюк став генерал-губернатором, місту було вже 8 років. Але саме Рішельє зробив Одесу — скарбом Чорного моря.

Компанія «Імперія-тур», відома ще під назвою «Best Visit Ukraine» організовує кращі оглядові тури по старовинному місту, яке омивається водами Чорного моря. Тут працюють досвідчені екскурсоводи, а автопарк знаходиться у відмінному стані, у чому можна особисто переконатися, просто відвідавши відповідний розділ сайту bestvisit-ukraine.com. Мало того, в асортименті є по-справжньому незвичайні тури, як приклад — «Кримінальна Одеса». Дивовижна екскурсія, що занурює учасників у світ, де немає законів, але має місце романтика …

Best Visit Ukraine сильно виділяється на тлі інших компаній широким переліком пропозицій і можливістю заздалегідь дізнатися подробиці кожної поїздки в деталях. Фотографії та розповідь гіда допоможе вам зробити свій вибір і відправитися в захоплюючу подорож по Одесі. Ви відвідаєте Приморський бульвар, Міську Думу, Пушкінську вулицю, оперний театр, міський сад, Пале-Рояль і безліч інших дивовижних місць, які неодмінно треба побачити. Ці спогади залишаться з вами назавжди, а емоції, пережиті під час поїздки, будуть ще довго хвилювати вашу душу приємним теплом і запахом сонячних берегів.

 
comments powered by HyperComments