Главная / Земля / ООН: 13 млн осіб постраждають від цунамі в найближчі 15 років

ООН: 13 млн осіб постраждають від цунамі в найближчі 15 років

Згідно з постановою ООН, засідання якого відбулося d 2015 році, 5 листопада  визнано Всесвітнім днем розповсюдження інформації про проблеми цунамі.


У 2016 році він був проведений під егідою ООН. А основною темою для обговорення цього дня, стало підвищення обізнаності людей про цунамі, проведення екстреної евакуації при ознаках наближення цунамі.

Згідно з доповіддю ООН, з приводу зменшення ризику в районах стихійних лих, від виникнення цунамі страждають мільйони людей. ООН нагадує, що за останні 15 років кількість постраждалих досягло майже 12 млн осіб.

На Індонезію припадає найбільша кількість загиблих – 167 тисяч.

Невтішні стали і прогнози на наступні 15 років. ООН за допомогою розрахунків, які стосуються, збільшення населення в країнах, які знаходяться в зоні великого ризику виникнення цунамі, змогли обчислити відсоток людей, які можуть раптово піддатися дії стихії. А це близько 45% населення Східної Африки. Але в цілому континент постраждає набагато менше -32% населення. А це становить близько 13 млн осіб.скачати dle 11.1дивитися фільми безкоштовно

 

 
comments powered by HyperComments