Головна / Людина / Оральний секс корисний для здоров’я жінок

Оральний секс корисний для здоров’я жінок

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Оральний секс корисний для здоров'я жінокНове дослідження, проведене з метою з’ясувати, який вплив має оральний секс на психічні функції, показало, що оральний секс несе чималу користь жіночому здоров’ю і істотно покращує настрій. Дослідження, проведене фахівцями Нью-Йоркського державного університету, передбачало використання методу не практичних експериментів, а статистичного опитування: вчені розглянули зв’язок між статевим життям 293 опитаних жінок і їх психічним здоров’ям.

Більш раннє дослідження показало, що в чоловічій спермі міститься ряд психотропних речовин, які сприяють підвищенню настрою, появі посиленого потягу, а також поліпшують якість сну. Крім того, насіннєва рідина містить не менше трьох антидепресантів.

Згідно з твердженнями вчених, представниці прекрасної статі, які бажають займатися незахищеним сексом, в меншій мірі схильні до стресів і депресій і показують кращі результати при виконанні тестів на розумові здібності.

У спермі присутній кортизол, відомий своєю властивістю посилення статевого потягу, гормон естерон, що поліпшує настрій і гормон «радості» окситоцин, що також позитивно впливає на загальний стан духу.

Тим часом в спермі був виявлений ще один різновид антидепресанту — тиреотропний гормон — мелатонін, який відновлює нормальний біологічний ритм людей і зміцнює сон. У спермі також був знайдений серотин один з основних нейромедіаторів.

На цьому список психотропних речовин, ідентифікованих вченими в спермі, не завершується. Враховуючи багатий вміст цих корисних речовин в спермі, дослідники Галлап і Берч разом з психологом Стівеном Палтеком висунули припущення, що жінки, які постійно займаються незахищеним сексом, як правило, менше піддаються депресіям аніж жіноча половина населення, що використовує регулярно захисні засоби.

 
Loading...
comments powered by HyperComments