Головна / Різні цікавинки / Orient — від сходу Сонця

Orient — від сходу Сонця

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
   

Якщо вам не чуже відчуття естетичної насолоди від таких аксесуарів, як годинники Orient, то просто завітавши на сайт 24k.ua та оглянувши віртуальну експозицію — ви цю насолоду відчуєте!

Годинники і сама торгова марка Orient народились в Японії — “країні Сонця, що сходить” . Власне, слово Orient і означає “Схід”.  Для Японії поява Orient реально означала “схід технологічного сонця”. І сталося це ще в 1901 році, коли цю всесвітньовідому тепер фірму було засновано людиною на ім”я Согоро Йосіда. І неважливо, що тепер її власником є гігант Casio — головне, що з її появою народилася вся легендарна японська точна механіка та електроніка, і не тільки годинники.

foto_cikavosti_08.092014-01

І все ж годинники Orient міцно завоювали любов покупців всього світу і суттєво потіснили лідера — Швейцарію. Як японці досягли цього? В першу чергу, вони зробили ставку на високі технології та автоматизацію праці. Швейцарський годинник майстри робили практично вручну, і потім довго шліфували, доводили, притирали деталі. Звідси якість — але й висока вартість виробу.

В Японії одразу пішли іншим шляхом: вони широко використали прецизійне автоматизоване обладнання. Тобто, різко підняли продуктивність праці. І їх результат вражає до сьогодні: точність та якість годинників Orient практично не поступається швейцарській, зате вартість — ледь не на порядок менша! Що ще потрібно споживачу?

Естетика, клас, вишуканість, надійність? Все це Orient пропонує, і в магазині http://www.24k.ua/ в цьому легко впевнитися, вибрати та замовити.

В першу чергу зверніть увагу на різноманіття стилів Orient: тут і класичні, і ділові, і жіночі. Тонкі сучасні годинники або ж брутально-невмирущі спортивні чи “мілітарі” — тут є все, і для кожного. Варто придивитися до якості шкіряних ремінців і металевих браслетів — вона у Orient завжди бездоганна.

Естетика годинників вражає. На перший погляд, це буяння еклектики в стилях, і поєднує їх лише логотип з двома левами — логотип Orient. Але якщо ви уважно придивитеся, ви точно побачите непомітні на перший погляд загальні ознаки стилю Orient. Але навіть у рамках класичного стилю японська фірма готова зробити покупцю сюрприз. Якщо ваша дочка-підліток скаже, що ці годинники “нудні” — покажіть їй модель позолоченого годинника ORIENT CSZBY005W0 з рожевим шкіряним ремінцем, грайливим ланцюжком та накладними позолоченими сердечками на циферблаті. Якщо дочці і це не сподобається — то її стиль — “мілітарі”. Або щось із великої групи механічних автоматичних годинників.

Можна бути також впевненим в тому, що в усьому асортименті немає “підробок” і що всі моделі продаються в оригінальній упаковці фірми. Кварцеві моделі продаються з батарейкою, і її заміна — безкоштовна весь гарантійний строк. Магазин має мережу авторизованих сервісних центрів. Адже надійний та міцний годинник — не означає “вічний”. Годинники, які ми носимо, можуть отримувати удари, чи знаходяться при несприятливій температурі тощо. І тут — допоможе сервіс.

 
Loading...
comments powered by HyperComments