Главная / Технології / Оригнальний електросамокат Inmotion L6

Оригнальний електросамокат Inmotion L6

 
 

Компанія Inmotion стежить за тенденціями на ринку і, звичайно ж, не могла обійти стороною такий вид транспорту як електросамокати. Інженери і дизайнери компанії втілили своє бачення на електросамокати у своїй новинці Inmotion L6. Дана модель розроблена з застосуванням новітніх технологій, в ній використовуються найвищого рівня електроніка і програмне забезпечення.

17-09-15-foto-600x900-6

Електросамокат Inmotion L6 дуже практичний, на ньому можна легко проїжджати до 25км, тобто можна добиратися до роботи, школи, супермаркету, будинки і т.д. З електросамокатом можна забути про пробки на дорогах, так як він дуже маневрений.

17-09-15-foto-600x803-2

Крім того inmotion l6 дуже компактний. Завдяки складній конструкції, його можна легко зберігати вдома, помістити в багажник автомобіля, брати з собою в громадський транспорт. Основними особливостями самоката Inmotion L6 є: складна конструкція, наявність додатка і круїз-контролю, передні і задні амортизаторів, а також стильний дизайн.

Модель електросамокатів Inmotion L6 представлена двома варіантами розмальовки: чорно-зелений і біло-зелений.

17-09-15-foto-600x500-5

У наш час люди не уявляють своє життя без використання смартфонів, завдяки яким багато що стає простіше. Постійно розробляються всілякі додатки практично для всього, щоб спростити використання електронною технікою. Не є винятком і електросамокат Inmotion L6.

17-09-15-foto-600x250-4

Для нього створено спеціальний додаток, що підключається до смартфону через Bluetooth, воно підходить для найпопулярніших систем Android 4.3 і iOS 7.0. Завдяки даному додатком, ви зможете відслідковувати на телефоні різні параметри, наприклад, швидкість, пробіг, заряд батареї тощо .; також зможете встановлювати режим їзди і максимальну швидкість (це може убезпечити їзду дитини); крім того за допомогою програми можна блокувати і розблокувати самокат і оновлювати програмне забезпечення.

17-09-15-foto-600x450-1

Конструкція електросамоката Inmotion L6 досить проста: кермо, два колеса і майданчик для стоячого їздця. На кермі розміщені важелі газу і гальма, а токже LED екран, на якому показуються основні параметри: швидкість, рівень заряду, пробіг. Над колесами спереду і ззаду є амортизатори, які пом’якшують їзду. Крило над заднім колесом є також гальмівним, при натисканні на нього самокат гальмує. У майданчику між колесами знаходиться акумулятор і вся елетрктроніка. До низу майданчики прикріплена висувається металева підніжка.

 
comments powered by HyperComments