Главная / Людина / Ось як впливає розрив відносин на ваше фізичне здоров’я!

Ось як впливає розрив відносин на ваше фізичне здоров’я!

Розлучення важке для всіх без винятку. У цей болісний період наші емоції і стрес безпосередньо впливають на наше тіло. У перший тиждень після розриву відносин ваші шанси на серцевий напад збільшуються в шість разів.

Цей стан навіть має свою назву – кардіоміопатія Такоцубо або ж синдром розбитого серця, при якому серцеві м’язи раптово слабшають. Крім того, коли люди бачать фото свого колишнього партнера, активується та частина мозку, яка викликає фізичний біль. Імунна система теж дає збій, і ви стаєте більш уразливими до бактерій і вірусів. Травматичний досвід може також завдати шкоди травній системі: якщо у вас чутливий шлунок, не виключені судоми і проблеми з апетитом і стільцем. А ще він здатний викликати гіпертонічну кризу з головними болями, задишкою та кровотечею з носа. От і скажіть після цього, що мозок і тіло не особливо взаємопов’язані! Отже, як ваш організм може реагувати на пережиті вами негативні емоції?

1. Страхи і проблеми зі сном

Люди «запрограмовані» на те, щоб жити в соціумі, де їм потрібно спілкуватися з людьми. Коли ми втрачаємо близьку нам людину, ми відчуваємо біль і неспокій. Така постійна тривожність провокує проблеми зі сном і запускає процес формування внутрішніх страхів. Ці симптоми схожі на дію стимуляторів – тобто біль після розставання активує ту ж частина мозку, як і у наркоманів. Ви відчуваєте синдром відмови.

2. Біль у грудях

У цей період організм посилає нервові сигнали, пов’язані з фактичним фізичним болем. Ці сигнали можна порівняти з їх аналогом, коли ми обпечимося гарячим напоєм. Біль, викликана емоціями, зазвичай проявляється у почутті стисненні грудної клітки і дискомфортних відчуттях в серце. Люди з серцевими захворюваннями запросто можуть постраждати від аритмії або серцевих нападів.

3. Шкірні проблеми

Біль після розлучення веде до депресії. Виробляється гормон стресу, який впливає на зовнішній вигляд шкіри, і, отже, може з’явитися акне, плюс не виключено посилене випадання волосся. Як ви бачите, переживання стресової ситуації – не найкращий час для вашої шкіри і зовнішності в цілому.

4. М’язові болі

Під час безперервного стресу можуть виникати мимовільні м’язові судоми, що викликають біль у різних частинах тіла. Не закривайтеся і дозвольте собі опрацювати всі свої емоції, щоб швидше їх відпустити, оскільки емоційна біль дуже швидко змусити страждати і ваше тіло на цілком відчутному фізичному рівні.

5. Втрата апетиту або, навпаки, збільшення ваги

Після розриву відносин проблеми з апетитом – це найбільш поширена річ. Звичайно, всі люди реагують по-різному, але в даному випадку існують дві крайності: ви можете повністю втратити апетит або ж заїдати стрес великою кількістю їжі. Будьте уважні до свого стану і спробуйте нормалізувати харчування, щоб не додавати собі проблем.

Натхнення: flytothesky.ru

 
comments powered by HyperComments