Главная / Людина / Особистість людини таки залежить від гороскопу

Особистість людини таки залежить від гороскопу

 
 

Соціологічні опитування демонструють: приблизно третина людей вірять в астрологію. І особливо тому, що від знаку зодіаку залежить доля. Мракобіси? Не зовсім так, вважає Марк Гамільтон (Mark A. Hamilton) з університету Коннектикуту (University of Connecticut). І обґрунтовує свою думку в статті, опублікованій в останньому номері журналу Comprehensive Psychology.

8897389aeb9ad3282dd375669bfdc97f

Аналіз, які провів учений, показав: зв’язок характеру людини з тим, хто вона за гороскопом, все-таки існує. Гамільтон виявив це, зіставивши особливості особистостей майже трьохсот видатних діячів культури, науки і політики з датами їх народження.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Особливо багато знаменитостей виявилося серед Стрільців, Козерогів, Водоліїв, Риб і Баранів — знаків, володарів яких астрологи вважають мрійливими і креативними. Трохи менше — унікумів серед «наполегливих» Биків, Левів і Скорпіонів, схильних до того ж неврастенії.

Вчений робить висновок, що повністю довіряти астрології не варто, але використовувати її для приблизної оцінки тої чи іншої людини можна. Оскільки певний зв’язок рис характеру і знака зодіаку проглядається принаймні статистично.

Природа «зоряного» зв’язку невідома. Але гіпотези на цей рахунок існують.

Приміром, за даними російського дослідника Євгена Виноградова, обдаровані люди частіше з’являються на світ взимку. До такого висновку вчений дійшов тим же шляхом, що і його послідовник Гамільтон. Він теж виписав дати народження знаменитих художників, поетів, письменників, вчених — перевірив понад 20 тисяч чоловік, крім того вивчив біографії 757 нобелівських лауреатів з 61 країни.

Читайте також: 

Пік народження геніїв припав по Виноградову на лютий, спад — на серпень. Аналогічна закономірність, запевняв дослідник, діє і в Південній півкулі, але навпаки: більше знаменитостей народжується в червні, коли там зима, і менше — в лютому.

Виноградов пояснював феномен спалахами на Сонці, число яких, як правило, збільшується з січня по березень. Можливо, що підвищена сонячна активність якимось чином впливає на мозок новонародженого і він отримує поштовх у своєму розвитку.

Натхнення: earth-chronicles.ru

 
comments powered by HyperComments