Главная / Різні цікавинки / П’ять кращих стратегій для гри на автоматах клубу «Вулкан»!

П’ять кращих стратегій для гри на автоматах клубу «Вулкан»!

 
 

Неважливо досвідчений ви гравець або новачок. У казино «Вулкан» кожен зможе знайти собі ігровий автомат за смаком. На порталі розміщені сотні слотів від таких прославлених брендів, як:

  • Net Entertainment,
  • «Ігрософт»,
  • Mega Jack,
  • Betsoft та інші.

Для гравців доступний демонстраційний режим, тому у вас буде достатньо часу, щоб перевірити всі нижче описані стратегії.

27-05-15-foto-600x339-1

Виграшні стратегії

Крок за кроком

Згідно зі статистикою в 90% випадків перші ставки є програшними. Тому досвідчені гравці намагаються починати з малих сум, поступово їх підвищуючи. В результаті при першій появі виграшної комбінації прибуток зростає багаторазово.

Гра з запасом

Грати можна тільки на одному автоматі. Гравець віднімає з кожного виграшу половину і на листочку записує результати, які згодом підсумовуються. Як тільки реальний рахунок стане менше записаної цифри, потрібно змінити автомат на інший слот. В https://vipclub-vulkan.com/ полягає суть даної стратегії. Щоб методика була результативною, необхідно мати великий запас грошей на рахунку.

Везе, так везе!

Ця стратегія спирається на інтуїцію гравця. Як тільки виграшні комбінації починають йти одна за одною, необхідно роздувати ставки, щоб домогтися максимального результату! Але потрібно знати, коли зупинитися. Після великої перемоги, краще припинити гру.

У пошуку бонусних раундів

Професіонали азартного бізнесу завжди шукають слоти з бонусними іграми, які дозволяють збільшити виграш вдвічі. Як приклад, червоне / чорне. Наявність бонусних ігор дозволяє гравцеві самому кувати свою перемогу.

Червоне або чорне

Ця стратегія перекочувала зі світу рулетки у всесвіт ігрових автоматів. Суть її дуже проста. Якщо гравець програє, то ставка збільшується. Якщо вірити статистиці — з кожним виграшем ймовірність перемоги зростає. Тому потрібно постійно збільшувати суму ставки. Ця методика вимагає великої сили волі і практично необмежених фінансових ресурсів. Використовувати її можуть тільки люди зі сталевими нервами. Багато хто йде на компроміс і збільшують поставлені на кін гроші через кожні два-три спина.

Як діють досвідчені гравці?

Люди, які зробили азартні ігри своєю професією, ніколи не застосовують одну і ту ж стратегію. Якщо одна методика виявляється неефективною, вони змінюють свій підхід або автомат. Але головне — це сталева воля і витримка. Саме вони вирішують результат поєдинку з одноруким бандитом.

 
comments powered by HyperComments