Главная / Технології / Пасажирські літаки позбавлять ілюмінаторів

Пасажирські літаки позбавлять ілюмінаторів

Схоже, стюардеси більше не будуть просити нас підняти шторку ілюмінатора при зльоті і посадці літака. Тому що ілюмінаторів… скоро не буде зовсім!

Справа в тому, що арабська авіакомпанія Emirates всерйоз збирається прибрати ілюмінатори зі своїх літаків і замінити їх на віртуальні вікна, на які по волоконно-оптичному зв’язку буде виводитися зображення з зовнішніх камер. Президент авіакомпанії Тім Кларк запевняє, що картинка на такому екрані буде виглядати якісніше і природніше, ніж той вид, який можна спостерігати з літака через товсте скло ілюмінатора.

Крім того, за словами Кларка, віртуальні ілюмінатори дозволять літакам компанії Emirates стати легше, вони будуть літати швидше, вище і при цьому витрачати менше палива. Він також зазначив, що така технологія одночасно і підвищить рівень безпеки. Правда, це може виявитися проблемою для людей з клаустрофобією. В першу чергу віртуальними ілюмінаторами обладнують салони бізнес-класу в новому авіалайнері Boeing 777*300R, але коли саме це відбудеться, поки не уточнюється.

Натхнення: www.popmech.ru

 
comments powered by HyperComments