Главная / Технології / Педальная пралка Drumi працює без електрики

Педальная пралка Drumi працює без електрики

 
 

Канадська стартап-компанія винайшла мініатюрну портативну машину для прання білизни. Для роботи пристрою не потрібно електрику, так як воно приводиться в рух м’язовою силою користувача через ножну педаль. А тепер детальніше.

1bfe12661fe536a94573ebb914474d6c

Yirego Drumi являє собою півметрову пральну машину, зовні схожу на рисоварку. Вона дуже мобільна і поміщається у валізу або багажник автомобіля. Пристрій розрахований на людей, які часто ходять в походи, і може бути корисною тим, у кого немає звичайної пральної машини або пральні біля будинку.

Drumi здатна прати і віджимати до семи предметів одягу одночасно, витрачає близько дев’яти літрів води і зовсім трохи прального порошку.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Тепер головне питання: як довго потрібно тиснути на педаль, щоб випрати речі? Всього 5 хвилин! За цей час пралка проходить три цикли: прання, полоскання і віджимання.

Багато людей по всьому світу перуть свою спідню білизну та інші особисті речі вручну, — йдеться на сайті Yirego.

Багато хто не користуються громадськими пральнями з причини неоднозначного ставлення до гігієни, відсутність часу, остраху пошкодити одяг або просто небажання переплачувати.

За словами виробника, Drumi на 40 відсотків виготовлена з матеріалів, що підлягають вторинній переробці. Нова пралка використовує на 80 відсотків менше води і миючого засобу порівняно із звичайними пральними машинами. Yirego також стверджує, що Drumi більш гігієнічна, якщо порівнювати з пральнею.

Читайте також: 

Винахід Yirego отримала кілька нагород і зайняло перше місце в конкурсі промислових дизайнерів.

Продажі педальної пральної машини стартують влітку 2015 року. Жителі США і Канади можуть оформити попереднє замовлення прямо зараз. У роздробі Drumi буде коштувати 169 доларів.

Натхнення: http://hi-news.ru/

 
comments powered by HyperComments